Uygun fiyatlı çözüm

Burgu ve Flat Saplı Kağıt Poşet


Doğaya zarar vermeyen %100 dönüştürülebilen kağıttan imal edilir. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen tamamen doğal, son derece sağlıklı bir üründür ve bu yüzden dünya devi tüm gıda firmaları tarafından da tercih edilir. Fiyat olarak yarattığı avantaj sayesinde özellikle perakende sektöründe kullanılan yüksek adetli tüketimlerde %50’ye varan tasarruflar sağlar. Oldukça dayanıklıdır. Doğru tasarımlar seçildiğinde markanıza prestij kazandırır.

Kullandığımız kağıtların üretimi sırasında tüketilen enerji, emisyon, atık yönetimi ve kimyasallarında dönüşümlü ve çevreye zararlı etkileri olmamasına dikkat ediyoruz. Ve bunun için Ecolabel sertifikalı kağıt üreticileri ile çalışıyoruz.

BURGU SAPLI KRAFT ÇANTA

Fiyat listesi


Fiyatlar € Euro cinsinden verilmiştir ve birim fiyatlarıdır, Merkez Bankası kurları üzerinden dönüştürülüp hesaplanır..
Fiyatlar baskı dahil klişe hariç fiyatlardır. Klişe ücreti tasarımınıza göre belirlenir ve değişiklik yapılmadığı takdirde tek sefere mahsus tahsil edilir.
KDV hariç fiyatlardır.

Natural kraft kağıt poşet

Beyaz olarak gördüğünüz kağıt poşet Natural krafttan imal edilmiş, sap rengini natural olarak kullandık, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz lütfen satış danışmanından bilgi alın. Yeşil renk baskı kullanmamızın bir sebebi var boyalar örtücü olmadığı için basıldıkları kağıdın tonuna göre bir parça koyulaştığını görüp bilmenizi istememizden dolayıdır.

Beyaz kraft kağıt poşet

Beyaz olarak gördüğünüz kağıt poşet beyaz kraft imal edilmiş, sap rengini siyah veya beyaz olarak tercih edebilirsiniz, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz lütfen satış danışmanından bilgi alın.

Burgu Saplı ve Flat Saplı Poşetler


Kaliteli Ürünlere Kaliteli Kağıt Poşet

Mağazanızdan alışveriş yapan müşterilerinizin beklentisine karşılık gelen sağlam, kaliteli, geri dönüşümlü ve şık kağıt poşet modelleri, markanızın tanıtımında da en önemli görsel araç oluyor. Perakende sektöründe veya hizmet sektöründe, satış ve pazarlamanın önemi günümüzde giderek daha da öne çıkıyor. Müşterilere, tüketicilere sunulan ürünlerin kalitesinin yanı sıra ürettiklerinizi veya satışını yaptığınız mal ve hizmetleri hangi ambalajla sunduğunuz da bir o kadar önem taşıyor. Markanın niteliği ile ambalajın niteliği doğru orantılı olarak satışlara yansıyor.

Markalar Ucuz Kağıt Poşet Ayrıcalığını Yaşıyor

Ürününüze ve markanıza olan talebi arttırmanın en önemli yollarının başında ürünün niteliği ve sonrasında da reklam ve tanıtım geliyor. Her farklı ürüne uygun şekilde dizayn edilen geri dönüşümlü kağıt poşetler, geniş ürün yelpazesiyle sizi ve sizden alışveriş yapan tüketicileri mutlu ediyor. Sürdürülebilir üretim ve pazarlama için ürününüzü müşterinize layık olan en güzel ambalajda sunabilirsiniz. Ucuz fiyat, kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz, dürüst ve güvenilir kimliğimizle sektörün en önde gelen mağazaları ve markalarıyla çalışmayı sürdürüyoruz.

Çevreci, Ekonomik ve Etkili bir Reklam Aracı Kağıt Poşet


Reklam ve tanıtımın görsel ve işitsel unsurlardan ibaret olmakla kalmayıp promosyon yönüyle de öne çıktığı ürün ve hizmet pazarlaması sektörlerinde, kağıt poşet ve çantalar alternatif bir reklam aracı olarak görülüyor.

Mutlaka bilmeniz gerekenler


Üzerine fotoğraf baskısı da yapılabilen kraft poşetlerden her ölçüden her seferinde en az 10.000 adet üretiyoruz.

Teslim sürelerimiz genellikle 21 iş gününü buluyor.

Flekso sistemleri kullanılarak üretilen bu poşetler için baskı sırasında klişe kullanıyoruz.

Tasarım üzerinde nasıl bir değişiklik yapılırsa yapılsın klişelerin yenilendiğini hatırlatmak isteriz.

Fotoğraf baskılarında Flekso baskının yapılabilmesi için geleneksel ofset baskılara göre biraz daha iri bir tram çeşidi kullanıyoruz.

Ebada bağlı olarak 200 veya 250 adetlik 60*40*40cm'lik kolilerde teslimat yapıyoruz.

İhracat yapılacak ürünler için Euro palette de teslimat yapabiliyoruz.

FSC sertifikalı kağıtlardan üretim yapabiliyoruz.

Kağıtlarımızın tamamı 100% oranında dönüştürülebilir kağıtlardır. Dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.

Tercihe göre poşetleri sap takmadan da ürettirebiliriz.