Kalite göstergesi

Size Özgü Şık Tasarımlar Markanızı Yansıtıyor


Sürekli kullanabileceğiniz karton poşet çeşitlerinin yanında yıl içindeki özel günler için üretilen sizin markanıza özgü ambalajları dikkate değer bulabilirsiniz.
Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan özel tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit formlara sahip, üzerine kendi istediğiniz motto veya desenleri bastırtabileceğiniz orijinal poşetleri yaratabilirsiniz.
Bir konsept oluşturup ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı ambalajlar talep edebilirsiniz. Yaratıcı ve albenili boy boy renkli kağıt poşet çeşitleriyle markanızın çekiciliğini arttırabilirsiniz.

RENK SEÇİMLERİ

Renkler, sayılar, ölçüler, kağıtlar ve fiyatlar, seçim yaparken kafamız biraz karışıyor. Sizin için hazırladığımız bu fotoğrafla renk seçimlerini daha kolay yapmanızı sağlamayı planladık. Fotoğraf ve altında yaptığımız açıklamaların işinizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz.
Keyifli bir inceleme yapmanızı diliyoruz.


- 1 Spot Renk: Pantone kataloğundan seçeceğiniz bir (1) renk ve bu rengin tramlarından elde edilen renklerden oluşturulabilir.
- 2 Spot Renk: Pantone kataloğundan seçeceğiniz iki (2) renk ve bu iki rengin birleşiminden, tramlarından elde edilen renklerden oluşturulabilir.
- 3 Spot Renk: Pantone kataloğundan seçeceğiniz üç (3) renk ve bu üç rengin birleşiminden, tramlarından elde edilen renklerden oluşturulabilir.

- 4 Spot Renk veya CMYK: Bu seçenekte 2 farklı seçimden birini tercih etmelisiniz!
Önemli not: Dilediğinizde CMYK + ilave Pantone kodlarından da kullanabilirsiniz. Bu durumda fiyatlarda değişiklik olacaktır.

Markaya Özel Baskılı
Karton Çanta


Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin avantajı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile uyum içerisinde bir görünümü kolaylıkla elde edebiliyor olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile donatabileceğiniz karton poşet ürünlerini, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, marka diliniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Kağıt Poşet Fabrikası olarak biz, markanızın ihtiyacına göre farklı karton çanta, kağıt poşet, karton kutu, kargo kutuları, etiketler, paketleme kağıtları, Pelur kağıtlar ve diğer ürünleri üretirken ucuz fiyatlarla beraber göz alıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızı öne çıkaran ve marka iletişiminizi kuvvetlendiren farklı ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu grafik tasarım desteğine de ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz için etkin bir sunum elde edebilirsiniz.

Butikler için önerdiğimiz ebatlar

Butik açıyorsunuz ve hangi ebat olsun karar veremiyorsunuz, sizin için önerdiğimiz ebatları inceleyin.

Sık tercih edilen ebatlarımız!

- 10+36*24 cm
- 12+45*35 cm
- 15+25*35
Ebatlar Körük+En*Boy olarak yazılmıştır.

Minumum 250 Adet üretilir ± %5-10
Teslim süreleri hakkında mutlaka bilgi alın

SAP ÖRNEKLERİ

KARTON POŞET TİPLERİ


 

Mutlaka bilmeniz gerekenler

Tecrübemize güvenin. Aşağıda sizler için paylaştığımız bilgi notları ürüne ait bilmeniz gereken ve ihtiyacınız olan bilgileri içeriyor.


Karton poşetleri hangi sektörde kullanacağınızı satış temsilcisine bildirmeniz durumunda size ihtiyacınız olan özellikte bir ürün tavsiyesinde bulunacaktır.

Minumum 500 adet ürettirmenizi öneririz.

Üretim süremiz genellikle 10 iş günüdür.

Zemini renkli olan kağıt seçimlerinde üstüne basılı renklerde sapmalar olması doğaldır.

Kuşe kağıtların iç kısımında çatlamalar olabilir bu defo değil kağıdın türündendir.

Kuşe kağıtlara yaptığımız laminasyon sayesinde ürünlerinizi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

El işçiliği ile yapıştırılan karton poşetlerde zaman zaman yüzeyde lekelenme olabilir bu düzeltilebilir bir sorundur satış temsilcinizle iletişime geçin.

Katlamalar sırasında ürünlerin bazı noktalarında zaman zaman kırılmalar olabilir bu doğaldır.

Zaman zaman poşetlerin alt veya yan yapışma bölgelerinde olabilecek açılmalar olabilir.

FSC sertifikalı kağıtlardan üretim yapabiliyoruz.

Kağıtlarımızın tamamı dönüştürülebilir kağıtlardır. Dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.