İyi tasarım fark yaratacak


 

Markalar değer katan karton kutular aynı aynı zamanda çevreyi de koruyor.
Birbirinden farklı kağıt seçeceği renk ve ebatta kutuları bizden en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 


 

Gıdadan ayakkabıya, çantaya, kadın ve erkek giyimlerinden hediyelik eşyalara, oyuncaklara, birbirinden çok farklı ürün gruplarına kozmetik, takı gibi albenisi yüksek ürünlerin paketlenmesine korunmasına kadar birçok ürün için paketleme imkanı oluşturduğu gibi ayrıca, lokum ve çikolata paketlemeleri ile de hedef kitlesini arttırıyor. Üstelik birbirinden farklı renk ve tasarımları sayesinde, birçok zevke hitap ediyor ayrıca, emboss ve yaldız seçenekleri ile de ambalajları müşteriler için çok daha ilgi çekici hale getiriyor.


- Mukavva Kutu
- Karton Kutular
- Kargo Kutuları
- Hediye Paketi
- Pelur Kağıt
- Kartela
- Kumaş Kartelası

 

 

Kargo Kutuları

Değişik boy ve ebatlarda kargo kutularının üretimi. Kargo kutuları ürünlerde gelen zararı engeller. Kargo kutuları hakkında fiyat almak için bizi arayın.

 

 

İyi bir kutu tasarımı için bazı tavsiyeler.

Hepimizin bildiği bir gerçek varki iyi tasarlanmış kutular ürünün kalitesinden bağımsız olarak rakiplerin ürünlerinden daha fazla satıyor.

Bu konuda size bir kaç tavsiyemiz olacak.

Sıradan olmayın. Renk, kağıt, ürüne uygun biçim gibi bir çok konuyu iyi değerlendirin. Unutmayın iyi tasarlanmış bir ürüne en başında zaman ve para harcayarak gelecekte çok avantaj sağlayacaksınız.


Kutu ve ambalaj tasarımı konusunda avantajlı fiyatlarımız için lütfen bize danışın