Kargo Kutusu


Kargo Kutuları, Mail Boxes, Shipment BoxesÖzel yapım kargo kutuları, mükemmel seviyede güzelleştirilebilen çeşitli boy efektlerde üretilen kargo kutusu. Kurumsal kalite ihtiyacınızı özel üretim kargo kutularımız sayesinde tamamını karşılayabilirsiniz.

Tüm kargo kutu üretimlerimizde kesinlekle gerçek ve doğa Kraft kullanıyoruz.

Özel üretim kargo kutuları çevreci dinamiklere sadık kalınarak gerçek doğal krafttan imal ediliyor, tasarım tercihlerinize göre krafta baskılı veya yaldızlı olarak bile üretilebiliyor.

Kargo kutularının sıradan tasarımlarına bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kargo kutularınızı birlikte tasarlayalım üretilebilecek minimum adetde satın alın işinize başlayın.

Özel kargo kutusu üretimini minimum adetlerde satın almanız da mümkün! Bizimle iletişime geçin veya özel kargo kutusu üretimi sayfasında bulunan yönergeleri izleyin.


Özel üretim kargo kutusu üretimi ve fiyatlandırması bizimle iletişime geçin.

 

Kargo Kutusu

Özel üretimli kargo kutularımızın farkını oluşturan en önemli unsur sıradışı kalitede olmaları. Kargo kutusu bizim için müşterinize ulaştığı andan itibaren ürününüz kalitesine uygun bir tarzı, dokusu ve bütünlüğü olmalı. Bu yüzden ürettiğimiz kargo kutuları belli bir total kalite gözeterek üretiyoruz. Bu kalite kesinlikle içinde gerçek ve kalın gramajlı kaliteli görünümlü kraftı barındırıyor. Gerçek kraft her zaman dokuşu rengi ve kalitesiyle göz kamaştırır. Ayrıca kargo kutusu üretimi için uyguladığımız üretim ve malzeme seçme yöntemleri gerçek bir hediye kutusu kalitesinde oluyor.


Kargo Kutusu modelleri

- İki tarafı kraft
- İki yüzü Amerikan Bristol renkli baskı
- Dışı Kraft içi Amerikan Brsitol ve renkli baskı.
Kargo kutularında Altın yaldız seçeneği de mevcuttur.
Belirtilen özelliklerin uygulanması adetlere bağlı olarak değiklik gösterebilir.

 


× Markanız için doğru yerdesiniz!