Premium Lüks karton çanta


Karton Çanta "kalitenin" göstergesi imaj uzmanıLüks ve pırıltılı efektler kullanılarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, emboss, deboss seçeneklerini kullanmanızı kolaylaştırıyor.
El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanızın imajını uçuruyor.

Sürekli kullanabileceğiniz karton poşet çeşitlerinin yanında yıl içindeki özel günler için üretilen sizin markanıza özgü ambalajları dikkate değer bulabilirsiniz.


Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan özel tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz motto veya desenleri bastırabileceğiniz orijinal karton çantalar yaratabilirsiniz. Bir konsept oluşturup ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantalar talep edebilirsiniz.

Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin avantajı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile uyum içerisinde bir görünümü kolaylıkla elde edebiliyor olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile donatabileceğiniz karton poşet ürünlerini, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, marka diliniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.


Bold, markanızın ihtiyacına göre farklı karton çanta, kağıt poşet, karton kutu, kargo kutuları, etiketler, paketleme kağıtları, Pelur kağıtlar ve diğer ürünleri üretirken ucuz fiyatlarla beraber göz alıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızı öne çıkaran ve marka iletişiminizi kuvvetlendiren farklı ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu grafik tasarım desteğine de ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.
Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz için etkin bir sunum elde edebilirsiniz.


Bir düşünün, "başka hangi ürününüz müşteriler tarafından bu kadar arzu ediliyor"

 

 

Karton çanta fiyatları

Karton çanta fiyatları ne kadar? Karton çanta hakkında bilmek isteyecekleriniz. Karton çanta imalatı nasıl yapılır? Karton çanta nedir ve dah bir ürü cevap burada. Karton poşet fiyatlarını aşağıda bulunan tablodan inceleyebilirsiniz.

Karton çanta fiyatlarımızı 3 grupta topladık. Küçük karton çantalar, orta boy karton çantalar ve büyük boy karton çantalar. Karton çanta bıçak izlerini kullanarak istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz.

Verdiğimiz karton çanta fiyatları için geçerli özellikleri
Kağıt: American Bristol 230gsm
Baskı: Full color
Laminasyon: Parlak, mat selofan
Sap: PP klipsli

 
Karton Çanta Sap Çeşitleri
 
 

Karton çanta, Kağıt çanta nasıl ölçülmeli?

Kağıt ve karton çantalarınızı aşağıdaki resimde olduğu gibi ölçebilirsiniz.

 
 

CMYK ofset baskılı karton çanta

Bu baskı yöntemiyle renkli fotoğraflar ve sınırsız renk kullanarak CMYK formatında karton çantalarınızı basımını yapabilirsiniz ve mesajlarınızı parlak keskinlikte basarak ilgili mecralara ulaştırabilirisiniz.

Üç renk baskı

Üç renk kullanılarak ofset baskı tekniğiyle basılan karton çanta örneği. Renkleri kesiştirerek farklı renk tonları elde etmeniz mümkün olacak.

İki renk baskı

İki farklı renk kombinasyonuyla basılan karton çanta. İki ren kullanıldığı için daha az renk kombinasyonu elde edilir.

Tek renk baskı

Bir ana renk kullanılarak üretilen karton çanta. Renkeleri Pantone kodlarıyla seçip tram kullanarak aynı rengin farklı tonlarını elde etmeniz mümkün olacaktır.

Varak yaldız uygulaması

Varak yaldız uygulamaları karton çantalarda Altın, gümüş, bakır, bronz ve bir çok farklı renkte uygunabilir.

Lokal lak uygulaması

Lokal lak uygulaması müşterilerin sevdiği bir tasarım efektidir. Karton çantalarda bu uygulamayı sık sık kullanıyoruz.
× Markanız için doğru yerdesiniz!