Bez çanta. Hep seninle.


Bez Kanvas çanta dayanaklı ve çevreciMarkalar için en kalıcı ürünlerden birisi Bez Çanta. Vasatında dışında yapılan malzeme seçimi iyi ve akıllıca hazırlanmış grafik tasarımlar ve renkler hepsi bir araya gelince yaşlı, genç herkes tercihi ve yanından ayıramadığı harika bir promosyon ve ambalaj malzemesine dönüşüyor.
Hassas el işçiliği düşük gramajdan yüksek gramaja bezler, harika renkler ve malzemeler bez çantanın öne çıkmasını sağlıyor.

Özel kutuların için sırt ve omuz versiyonlarının yanı sıra elde taşınabilmesi bez çantanın kullanıcılar tarafından hoşuna giden özelliklerden.


Özel zamanlar için yaratacağınız kampanyalarınızda bez çantanın yaratacağı etkiyi düşünün. Mesajınız kullanıcının omuzunda taşıdığı bez çanta ile birlikte bazen plajda bazen bir caddede bazen pazarda bazen kadınlar gününde boy gösteriyor.

Bez çanta gidilen her ortama kullanıcıyla beraber girer ve markanızı her seferinde dikkat çekici biçimde ön plana çıkartır.


Bold tasarımlarını bez çanta üzerine taşımakta çok başarılıdır. El işçiliği baskı ve malzeme kalitesini her zaman iyi konrol eder.


Bez çanta kullanısıyla birlikte omuz omuza dünyayı dolaşır

 

× Markanız için doğru yerdesiniz!