Karton Kova, Plastik Bardak, Dondurma Kapları


Karton Bardak, take away
paket servis
ve vending ürünleri.Karton bardaklarımız single wall ve double wall karton bardak olarak üretiyoruz. Hem single hem double wall karton bardaklardan organizasyonlarda ve satış noktalarınızda kullanmak üzere az adet veya binlerce adet talep edebilirsiniz.

Karton bardakta üretim kapasitemizin %90'lık bölümünü dış pazarlara yapıyoruz.

Karton bardak teknik olarak kağıttan yapılmış tek kullanımlık bir bardak çeşittir. Genellikle kağıt bardak olarak da bilinmektedir. İçerisinde oldukça az kimyasal içermesi, Pratik ve çabuk kullanımı açısından toplumda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Geri dönüşümde kullanılmasının oldukça kolay olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Karton bardak maliyetinin kullanılan diğer malzemelere göre oldukça hesaplı olması, kullanım esnasında herhangi bir risk oluşturmaması gibi sebeplerden dolayı üretici ve tüketiciler açısından kullanımı uygun görülmektedir.

Doğal yaşam alanlarına verilen zarar günümüzün oldukça önemli bir sorunudur. Bu sorunun çözümünde etkili olan çeşitli yollar ise, tek kullanımlık ve geri dönüşüm ile yeniden değerlendirilebilir malzemelerin tercih edilmesidir. Bu sebep ile karton bardak kullanımı tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle toplu yaşam alanlarında karton bardak kullanımı, maliyeti düşürmek, kullanım kolaylığı oluşturmak ve az yer kapmak açıcından tercih edilmektedir. Plastik malzemelerin içerdiği kimyasallar düşünüldüğünde karton bardak içerisindeki az miktarda kimyasallar ile doğal ürünlere yakın olduğundan tercih doğru bir tercih olarak kabul edilebilir.

Sıcak içecek karton bardak ölçüleri


4 oz Karton Bardak

8 oz Karton Bardak

12 oz Karton Bardak
14 oz Karton Bardak
16 oz Karton Bardak


Karton Bardak fiyatı için bizimle iletişime geçin.

 

[ninja_tables id="2431"]

 

Single wall

Karton bardak ve birlikte kullanılan aksesuarları tanıyalım.
- Tek duvarlı (single wall) karton bardak.
- Sleeve. Marka baskısı yapılabilir.
- Kapak. Siyah ve beyaz seçenekleri mevcut.
Single wall karton bardak seri üretimde Flexo baskı ile üretiyoruz.
Az adetli ürünler ofset baskı ile üretiyoruz. Ofset baskılı karton bardak tasarımlarında zeminin tamamında renk önermiyoruz sadece logo baskı yaptırmanız karton bardak baskısında oluşacak sorunları ortadan kaldıracaktır.

Double wall

Karton bardak ve birlikte kullanılan aksesuarları tanıyalım.
- Çift duvarlı (double wall) karton bardak.
- Kapak. Siyah ve beyaz seçenekleri mevcut.
Double wall karton bardak üretimde ofset baskı teknolojisi kullanıyoruz dileğimiz deseni dilediğiniz kadar çok renkte basabiliyoruz.
 

Dondurma Kasesi ve Tavuk KovasıDondurma Kasesi

Dondurma kasesi tedariklerini her ölçüde renkli baskılı olarak yapıyoruz. Dondurma kasesi özellikleri ve ayrıntılı bilgi için lütfen hazırladığımız dondurma kaseleri listelerini inceleyin. Dondurma kasesi fiyatları bilgisi için bizimle iletime geçin.

Karton dondurma kasesi isteyen müşterilerimizin kurumsal kimliklerine uygun olarak her oz / ml ölçülerinde tedariğini gerçekleştirip Dünya'nın her kıtasına satışını gerçekleştiriyoruz.

Kızarmış Tavuk Kovası
Patlamış Mısır Kovası - Pop Corn Kovası

Dilediğiniz ölçüde Pop Corn, Patlamış Mısır Kovası ve Kızarmış Tavuk Kovası, Midye Dolma Kovası tedariklerinde kalite güvencemizle her zaman hızlı ve dakik anlayışımızla tüm ürünleri baskılı olarak tedariğini gerçekleştiriyoruz.


Patlamış Mısır Kovası, Midye Dolma Kovası ve Kızarmış Tavuk KFC Kovaları fiyatı için bizimle iletişime geçin.

 

× Markanız için doğru yerdesiniz!