Karton Kutu - Mukavva Kutu - Oluklu Kutu
E Ticaret Kutusu - Gıda Kutuları


Paketleme çözümleriTüm paketleme ihtiyaçlarınız için hassasiyetle planlıyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tekstil kutuları, hediye paketleri, gıda kutuları, mücevher ve takı kutuları, ürün kutuları, endüstriyel kutular, oluklu sıvamalı kutular ve diğer kutu çeşitlerinde kutu cinsine ve üretim proseslerine bağlı olarak az adetten çok adetlere kadar üretim gerçekleştiriyoruz.

Karton ve mukavva kutu ihtiyaçlarınızda materyal seçim basım ve süsleme özellikleri ve bütçenize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmalarla ihtiyaçları doğrultusunda her ürünü sizlere özel üretiyoruz.

Karton kutu üretimlerimiz el işçiliği ve makine kullanılarak tipi ve işlevselliğine bağlı olarak üretimi gerçekleşir ve Dünya'nın her ülkesine sevk edilir.

Ürün paketlemede ihtiyaç tüm kutu grupları karton - oluklu ve koli olmak üzere gerek setleme gerek tekil ebatlara göre tasarlanır. gıda kutuları elde değmeden paketlenip kapınıza kadar gelen süreçlerin tamamıyla ilgileniriz.

Giyim kutuları - Gıda kutuları - Paketleme kolileri - Ürün kutuları - Mukavva kutular - Kozmetik kutuları - Hediye kutuları - Çikolata kutuları - Pasta ve kek kutuları - Şarap kutuları - Mücevher ve takı kutuları - Saç ürünleri kutuları - Karton kutular - Karton Standlar - Pelur- Sarmar kağıtları gibi paketleme ürünlerinin tamamının ürün ve tedariğini gerçekleştiriyoruz.


Karton kutu fiyatları için bizimle iletişime geçin.

 

 

Neden karton kutu?

Karton kutular özel tasarımları ile markanızı unutulmaz kılan ve farkındalığı arttıran bir araçtır. İletişimini kurmak istediğiniz mesajınızı seçin, lezzetli yiyecek ve içeceklerinizin sunumunu yaparken olumlu bir izlenimle müşterileriniz ve çevreyle paylaşın. Karton kutu üretimi öncesi sizi en mutlu edecek grafik tasarımı gerçekleştirip bir PDF belgeyle onayınızı alacağız.


Neden iyi bir karton kutu tasarımı yaptırmalısınız?

Çok özel bir karton kutu tasarımı, markanızı kalabalık ürün grupları içinde öne çıkarması için ihtiyaç duyduğu tek şeydir. Düz ve sıradan tasarımlı kutular size de bıkkınlık verdi biliyoruz.

Farklı bir ürünle ön planda olmak için doğru yerdesiniz karton kutu ve karton ambalajlar, kargo kutu tasarımları, karton bardak ve karton kova ile dondurma kapları tasarımlarımızla size unutulmaz bir imaj garantisi veriyoruz.


Karton kutu malzeme ve renk seçimlerinin önemi ne?

Karton kutu ve diğer tasarımlar ve ürünlerin üretimi için yapmanız gereken bizimle irtibatta kalıp yönlendirmelerimize ayak uydurmanız. Premium bir bir görsel gösteri ile ürün sunumlarınız müşterilerinizle daha fazla etkileşim sağlayacak. Karton kutu ve diğer ambalajlarda istediğiniz etkiyi müşteri portföyünüzden geri dönüş olarak alacaksınız.


Karton kutu üretiminde geri dönüşümün önemi ne?

Tüm karton üretimlerimiz %100’e kadar yenilebilir kaynaklardan elde edilen birinci sınıf karton veya kağıt kullanarak tasarlar ve üretiriz. Çevreci imajınıza ve organik ürün gruplarınıza uygun karton kutuları üretirken tasarımların uygulanabileceği en iyi kağıtları tercih ederiz. Böylece imajınıza en uygun ve üretimine Premium özen gösterilmiş karton kutular imajınız diğer ürünler arasında parlak ve dikkat çekici bir biçimde temsil eder.
Karton kutuların üretimi sırasında her ürüne uygun bir karton kutu için ürünü ön plana çıkartacak harika bir birleşimden üretilmiş kartonları seçeriz. Bu karton kutu ambalajı bazen çok parlak renklerde bazen olması gerektiği kadar mat bir kontrast oluşturacak bir biçimde tasarlanır ve üretilir.


Hangi karton kutuyu tercih etmeliyim?

Karton kutu seçimi kafa karıştırıcı bir süreci de beraberinde bir soru olarak önünüze getiriyor. Karton kutu üretimi onlarca farklı ürün ve satış noktasına göre yapılmalıdır. Karton kutu ve karton ambalaj üretmeye başlamadan önce bilmenizde faydalı olacak bilgileri size aktaralım.


Karton kutuyu nerede sergileyeceğim ve son kullanıcıya nasıl ulaşacak?

Ürün eğer bir perakende mağazadan fiziksel olarak satılacak bir ürünse imajınıza en uygun karton kutuyu seçmelisiniz. Perakende satışta kullanacağınız karton kutu veya hediye kutusu için seçenekler bütçenize uygun olarak değişir. Ürünleri bir pelür kağıt ile sardıktan sonra özel üretilmiş bir karton çantaya koyabilirsiniz indirim döneminde bunu uygun bütçeli kağıt poşet kullanarak yapabilirsiniz. Çok özel bir ürün satıyorsanız ürünleri sergilerken ve perakende satış sırasında süper tasarımlı Premium mukavva kutu içinde özel lüks bir karton çanta ile servis edebilirsiniz.


Ürünleri kargo yapmak istersem hangi kutuyu tercih etmeliyim?

Kargo kutusu sizin için en uygun seçim olacaktır. Burada ne kadar bütçe ayırabildiğiniz önemlidir. Özgün ve yüksek kaliteli bir ürün satıyorsanız alelade bir karton kutu ezilmelere sebebiyet verecektir burada markanızı sıradanlaştırmak veya yüksek kalitede tutmak sizin eliniz. Bir karton ambalaj ve ilaveten bir kargo kutusu işinizi çok kolaylaştıracağı gibi müşterinize ne değer verdiğinizin ölçüsü olacaktır, bir düşünün aksi olmuş olsaydı hediye paketlerine neden ihtiyaç duyacaktık? Müşteriniz ürünü görmeden önce ambalajı görüyor ambalaj önemli.


Kozmetik kutusu için önerilerimiz.

Kozmetik, kişisel bakım, giyim kuşam, takı ve aksesuar, gıda kürleri ürünlerinin perakende satışı veya e ticaret üzerinden satışı sırasında satıcı firmanın kaliteli ambalaj unsurunu göz ardı etmesi felaket sonuçlar doğuracaktır. Bu ürünleri satın alan müşteriler kendilerine değer verirler ve ürünün kalitesine dokunmadan önce ambalaj dokunurlar bu onların vereceği kararı çok büyük oranda etkileyecektir.


Karton kutu örnek fotoğrafları

× Markanız için doğru yerdesiniz!