Her zaman en uygun fiyatlı çözüm


Burgu / Büküm saplı kraft kağıt çanta üretimiKraft kağıt çanta natural kraft ve beyaz kraft olarak üretilir. Kağıt poşetler %100 çevreci ve çok ucuz olmasıyla bilinir. Kraft çanta Recycle ve Recycled kağıtlar kullanılarak üretilir ve flexo baskı tekniğiyle basılır.

Yüksek adetli yıllık tüketim yapan tüm firmalara kraft kağıt çantayı öneriyoruz. Kraft çanta plastik poşetin yerini hızla dolduruyor. Kağıt çantaların en büyük avantajı çevreci olması.

Bu özelliği kraft çantanın markaların kullanması için markaları teşvik ediyor. Kraft çanta üretimin Ecolabel sertifikalı ürünler kullanıyoruz. Kraft Kağıt çanta üretimi için FSC belgemiz vardır. Kağıt poşet ihtiyaçlarında özellikle avrupa bölgesi FSC belgesi istemektedir. Kraft çantaları FSC sertifikamızla üretiyoruz.

Kağıt poşet doğaya zarar vermeyen %100 dönüştürülebilen kağıttan imal edilir. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen tamamen doğal kağıt çanta, son derece sağlıklı bir üründür ve bu yüzden dünya devi tüm gıda firmaları tarafından da tercih edilir. Fiyat olarak yarattığı avantaj sayesinde kağıt çanta özellikle perakende sektöründe kullanılan yüksek adetli tüketimlerde %30’a varan tasarruflar sağlar. Kağıt çantalar oldukça dayanıklıdır kağıt çantanın ürün taşıma performansını görünce oldukça şaşıracaksınız. Doğru tasarımlar seçildiğinde kağıt çanta markanıza prestij kazandırır.

Reklam ve tanıtımın görsel ve işitsel unsurlardan ibaret olmakla kalmayıp promosyon yönüyle de öne çıktığı ürün ve hizmet pazarlaması sektörlerinde, kağıt poşet ve çantalar alternatif bir reklam aracı olarak görülüyor.


Güncel Kağıt çanta fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Kağıt çanta, Karton çanta nasıl ölçülmeli?

Kağıt ve karton çantalarınızı aşağıdaki resimde olduğu gibi ölçebilirsiniz.

 

BOLD Ambalaj ve Matbaa Fiyat Listesi


Kağıt çanta fiyatlarıÜretimini yaptığımız kağıt çanta fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

- Kağıt çanta fiyatlarına vergiler dahil değildir.
- Kağıt çanta fiyatları İstanbul teslim fiyatlarıdır. Tek seferde yapılacak İstanbul içi teslimatlar ücretsizdir.
- Kağıt çanta fiyatlarına %25 boya oranıyla tek renk baskı ve klişe dahil fiyatlardır. Özel Pantone boyalar için yeniden fiyatlama yapmak gerekebilir.
- Kağıt çanta fiyatları Yurt dışı fiyatları olup Euro € cinsinden belirtilmiştir.
- CMYK baskılı rünler için minimum 25.000 adet üretim yapılmaktadır.
- Üretim proseslerinden dolayı kağıt çanta üretiminde %3 - %10 arası fazla veya eksik üretim olabilir. Fatura üretilen kağıt çanta sayısı üzerinden kesilecektir. - Kağıt çanta fiyatlarımız peşin ödeme fiyatlarıdır. - Kağıt çanta üretim süresi 3 ila 5 hafta aralığında teslim edilir.

 

Kağıt çanta "ihracat" satış fiyat listesi 2020


Yüksek adetli siparişleriniz için lütfen yeni fiyat talep edin.


[ninja_tables id="2356"]

Kağıt çanta baskı örneğiKağıt poşet baskıları Flekso baskı sistemiyle ve klişe ile basılır . Boyalar örtücü olmadığı için Natural krafta basılan renkli ve beyaz boyalarda kağıdın renklere olan etkisinden dolayı bir miktar renk değimleri gözlenebilir. Bu üretimin normlarındandır.

× Markanız için doğru yerdesiniz!