Hakkımızda


Bold müşterileri için
üretim ve tedarik ağı kurarBold 1997'den beri karton ambalaj ve matbaa üretimi yapar. Kurumsal matbaa ve basım işleri dışında karton kutular, hediye paketleri, oluklu kutular ve diğer karton ve kağıt ambalaj çeşitlerini üretir veya tedariğini sağlar.

Bold özellikle karton kutu ve karton çanta üretiminde uzmandır, kağıt çanta üretimi ve tedariği konusunda ülkenin ilk firmalarından biridir. Bize üretim yapan firmalar veya kendi üretim potansiyelimizle kurumların karton çanta kağıt çanta oluklu kutu, karton kutu, kargo kutuları gibi her anlamdaki ürünlerinin tedariğini yapar veya üretiriz.

 

Karton gıda kutuları karton bardaklar hamburger kutusu patates kutuları ve sandviç kutuları gibi hızlı tüketim kutularını üretir veya tedarik ederiz.

Karton gıda kovası, dondurma kapları, plastik ve kristal kaplar, sarma kağıtları kağıt gıda poşetlerini üretir ve tedarik eder. Bold ayrıca kargo kutusu, e-ticaret kutusu- kargo poşetleri ve diğer materyallerin temini ve satışını üstlenir. Özel mukavva kurtularının üretimini veya tedariğini gerçekleştirir.

Kısa süreli hedeflerimizi daralan pazarlara yelken açan firmaların ihtiyacı özel kutuları a sayıda baskılı ve kaliteli biçimde sunmak olarak güncelledik. Bu yatırımlarla ilgili makine siparişleri ilgili ülkelere geçildi. 2020 yılı içinde paketlerim.com web sitesi ile online paket ve hazır ambalaj ürünlerinin satışına başlanacak.

2020 yılı içinde açılacak sitemizde aşağıdaki ürün gamıyla pazara açılacağız. Koli
Kargo Kutusu
Büyük ebatlı beyaz eşya tv kutuları
Tatlı ve pasta kutuları
Karton çanta ve kağıt çanta ürünlerini az sayıda ve özel tasarımlar e ticaret sitemizden satışa sunacağız.


Vizyoner bir
Tarihçe


Kurucularımız 1997 yılında henüz çok genç birer tasarımcıyken üretici olma yolunu tercih etmiş. O senlerde oluşan her türlü krizlerin üstesinden gelerek 2007 yılında kurumsallaşmış Türkiye pazarına kağıt çantaların yayılması sağlayan agresif bir pazarlama yöntemiyle 2016 yılına kadar ortaklı bir yapıyla ilerlemiştir. 2016 yılı itibariyle kurucular ayrılarak kendi markalarını oluşturmuşlardır.

Bold'da her üretim her tedarik yılların verdiği kalite anlayışıyla dizayn edilir fiyatlandırılır, üretilir veya tedarik edilir. Üretim ve tedarik süreçleri çok açıktır. Patronların müsadesinden geçmeyen hiç bir ürün üretilmez veya tedarik edilemez. İkinci sınıf malzemeler ve üreticilerle çalışılmaz ve tüm fiyatlamalar ve süreçler bu yönteme göre yapılır.
Bold 2020 yılı itibariyle Türkiye'de son kullanıcılara, Avrupa ve diğer kıtalara ürün üretmek üzere vizyon belirlemiştir. Tasarımın değerini bilen değerli müşterilerle çalışır.
BOLD sadece memnuniyet ve verdiği sözleri tutmak üzere yol alır.

× Markanız için doğru yerdesiniz!